Missugune on tarneaeg?

Missugune on tarneaeg?

28 jaanuar 2019

 Kui kaup on laos olemas, võtab kohaletoimetamine alates ostuhetkest 2-3 tööpäeva (Soome 4-10 päeva). Kui laos kaupa pole (seda näitavad hoiatused kauba leheküljel suuruste valikul), siis toimetatakse see kohale 10-16 päeva jooksul (Soome 14-21 päeva). Eesti piires maksab kohaletoimetamine sõltuvalt terminalist 2-15 eurot, Soome piires 12.99 eurot.

Seoses Eesti Valitsuse poolt kuulutatud eriolukorra tõttu(koroonaviiruse pandeem) me ootame kauba tarne viivist kuni 30 kalendripäeva. Informeerime meie ostjaid kui situatsioon muutub.

Kuidas valida suurus?

Kuidas valida suurus?

28 jaanuar 2019

Kõik meie rõivad vastavad Venemaa standardsetele suurustele. Suuruse kindlaks tegemiseks soovitame kasutada seda tabelit ( mõõtude tabeli link)

Üleriiete suuruse valikul raseduse ajaks on kõige parem lähtuda raseduseelsest ajast, aga seda juhul, kui jope juurde kuuluvas komplektis on spetsiaalne vahesiil kõhu jaoks.

 

Loe edasi
Milleselt vanuselt võimalik kasutada kandmisekott?

Milleselt vanuselt võimalik kasutada kandmisekott?

28 jaanuar 2019

Kotis kandmise ajaks peab laps pikemat aega juba ise pead hoidma ja oskama jalgu vabalt harki ajada. Kuid istuma laps ise tingimata ei pea.

Soovitame hakata ergonoomilist lapsekandmiskotti  kasutama pärast lapse 7-kiloseks saamist (pärast 4 kuud).

Lapse kaal jaotub pepule, reitele ja seljale ühtlaselt. Sellist asendit soovitavad ortopeedid ja see on ohutu lastele, kes ei oska veel ise istuda.

Mis on kandekottide vahel erinevus?

Mis on kandekottide vahel erinevus?

28 jaanuar 2019

Рюкзак-переноска "Классик" и "Лайт" – идентичные по конструкции. Лямки рюкзака можно носить за спиной только параллельно.
Удобны для тех, кто первый раз ланирует пользоваться рюкзачком. Отличаются только наличием кармашка на спинке (Классик) вместо сеточки (Лайт). Лямки рюкзака "Смарт" скроены специальной формы для удобного ношения их перекрещенными на спине.

За счет того, что лямки не толстые, в месте перекреста лямок на спине не образуется толщина, что особенно удобно для ношения такого рюкзачка под слингокурткой.

Loe edasi
Kas on võimalik kanda last endale seljaga?

Kas on võimalik kanda last endale seljaga?

28 jaanuar 2019

Kõikides lapsekandmiskottides võib last kanda ainult näoga ema poole. (st panna last seljaga ema poole pole võimalik). Erinevalt traditsioonilistest kängurukottidest tagab ergonoomiline lapsekandmiskott lapsele füsioloogiliselt õige, harkis jalgadega asendi: füsioloogilist M-asendit on soovitanud ortopeedid, kuna koormus ei lange mitte lapse lahklihale, vaid jaotub ühtlaselt reitele, pepule ja seljale. Laps justkui ühineb emaga üheks tervikuks, jalad embavad ema külgedelt ega sega teda käimisel.

Kas saan mina iseseisvalt aru saada kuidas kott kasutada?

Kas saan mina iseseisvalt aru saada kuidas kott kasutada?

28 jaanuar 2019

Muidugi saate. Iga meie lapsekandmiskotiga on kaasas üksikasjalike illustratsioonide ja selgitavate tekstidega kasutusjuhend. Üldiselt on kotti üpris lihtne kasutada, tuleb vaid üks kord koti rihmade ja vöö pikkus oma kasvu ja figuuri järgi parajaks reguleerida. Võite igal ajal meiega ühendust võtta e-posti teel ning küsida, mis teid huvitab

Kuidas lapsekandmisejopet kasutada?

Kuidas lapsekandmisejopet kasutada?

28 jaanuar 2019

 Lapsekandmisjope on geniaalne leiutis imikuga liikuvatele emadele. Jopel on spetsiaalne lapse jaoks mõeldud vahesiil, mis kinnitatakse jope külge.

Laps pannakse kandelinasse või ergonoomilisse kandmiskotti, peale paneb ema lapsekandmisjope ja võib julgelt koos lapsega jalutuskäigule minna. See on parim alternatiiv suurele ja kohmakale lapsevankrile, millega on vahel keeruline ühissõidukites või ühiskondlikes kohtades liikuda.

 Aga kuidas on vihmase ilmaga jalutada? Pole ju kuigi mugav imiku, lapsevankri ja vihmavarjuga liikuda? Lapsekandmisjope on tänapäeva disainerite asendamatu leiutis ja meie poes on neid suur valik.

Minu konto Ostukorv Soovide nimekiri Hiljuti vaadatud Kerimine üleval


Sisselogimine

Unustasite parooli?